Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، حجم بازار تجهیزات پزشکی کشورمان را ۲.۵ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: ۱.۶ میلیارد دلار آن وارداتی است.

در راستای حمایت از کالای ایرانی و سیاست های این اداره کل جهت تعیین درصد ساخت تجهیزات پزشکی مصرفی، کلیه شرکت های تولیدکننده تجهیزات پزشکی مصرفی که دارای پروانه ساخت مستقل از این اداره کل می باشند می بایست نسبت به تکمیل و ارائه فرم شماره 1 حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ (در قالب اکسل) اقدام و به آدرس tolid@imed.ir ایمیل نمایند.

در راستای حمایت از کالای ایرانی و سیاست های اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت جهت تعیین درصد ساخت تجهیزات پزشکی، کلیه شرکت های تولیدکننده دستگاه های ذیل که دارای پروانه ساخت مستقل از اداره کل تجهیزات پزشکی می باشند، می بایست نسبت به تکمیل و ارائه فرم شماره 1 (در قالب فایل WORD) حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ اقدام و به آدرس tolid@imed.ir ایمیل نمایند.

یک مدیر عامل تولید کننده تجهیزات پزشکی از طلب ۲۰۰۰ میلیاردی شرکت‌های تجهیزات پزشکی از مراکز درمانی خبر داد.

پیشرفت صنعت دندانپزشکی ایران در سال‌های گذشته چشمگیر بوده است. شاخه‌ای از پزشکی با بیش از ۳۰۰۰ مرکز و کلینیک خدمات دندانپزشکی، حدود ۴۶ دانشگاه و دانشکده و مراکز تحقیقاتی پویا که هر روزه به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. روش درمانی ایمپلنت دندانی به‌عنوان جایگزین برای ریشه‌دندان طبیعی از دست‌رفته، روشی قابل‌اطمینان و با نتایج اثبات‌شده است که در سال‌­های اخیر اقبال عمومی نسبت به این روش درمانی در ترمیم و زیبایی با توسعه چشم­گیری مواجه بوده است. با استناد به آمارهای رسمی، مصرف سالیانه ایمپلنت دندانی در کشور بیش از 670 هزار عدد در سال 96 بوده است که این میزان مصرف با توجه به میزان موفقیت بالا و حضور شرکت‌­های متعدد در بازار ایران رشد سالیانه حدود 5 درصد را شامل حال خود کرده است.

صفحه1 از26