Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

هیئت وزیران به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صنعت، معدن و تجارت واردات 35 قلم تجهیزات و ملزومات پزشکی را در چهارچوب سایر قوانین و مقررات مربوط مجاز دانست.

معاون اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از شناسایی و امحاء 35 هزارقلم کالای سلامت محورشامل اقلام تاریخ گذشته از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

در دومین نشست دوره ای معاونین غذا و دارو و مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه های قطب با اداره کل تجهیزات پزشکی در خصوص مشکلات امور تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی، هم اندیشی و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات و بهینه سازی تامین ملزومات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی بررسی شد.

آمادگی مجلس شورای اسلامی در کمک به تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز از سوی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای مدیران اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت مورخ 1397/07/29 اعلام شد.

نائب رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی گفت: لوازم و تجهیزات پزشکی امروز متناسب با رشد روز افزون علم پزشکی در کشور تولید می شود.

صفحه1 از110