Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

سه شنبه, 15 آبان 1397 05:24

شبکه توزیع و نظارت دقیق برآن اولویت های مهم تجهیزات پزشکی است

نشست هم اندیشی اداره کل تجهیزات پزشکی با کسب و کارهای فعال درحوزه پایش و تحلیل سهم بازار،جهت مشارکت شرکت های فناور واستارتاپ با حضورشرکت های فعال دراین حوزه برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس رویا شهبازی سرپرست اداره فناوری اطلاعات تجهیزات پزشکی وزارت، گفت: اداره کل تجهیزات پزشکی به منظور رصد و پایش فعالیت های تجهیزات پزشکی و تحلیل رفتار بازار و مصرف کننده طی فراخوانی از تمامی فعالان فناوری اطلاعات از جمله اشخاص، شرکت ها، دانشگاه های علوم پزشکی ومراکز پژوهشی که درحوزه‌های پایش و تحلیل سهم بازار داخلی و خارجی فعالیت داشته یا طرح و برنامه ای مبنی بر ارتقاء و دسترسی بهتر و بیشتر از منابع اطلاعات تخصصی تجهیزات پزشکی موجود در پورتال imed داشتند دعوت کرده است تا طرح‌های خود را در این زمینه ارائه دهند.

وی با تاکید براهمیت و ضرورت فراخوان ، نیازهای اداره کل تجهیزات پزشکی را در این زمینه مطرح کرد و افزود: شرکت هایی که حاضر به همکاری در زمینه های تخصصی و عمومی هستند می توانند طرح های پیشنهادی خود را به صورت کامل و جامع ارائه دهند.

مهندس شهبازی، شبکه توزیع و نظارت برتوزیع، تحلیل رفتار بازار و مصرف کننده ، مدیریت دانش از دیدگاههای متفاوت، هشدارها، ریکال و کالاهای زود مصرف و ارائه دهندگان خدمات پس از فروش را از مهمترین نیازها و اولویت های اداره کل تجهیزات پزشکی عنوان کرد.

وی ادامه داد: اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی پس از بررسی در کمیته فناوری اطلاعات با توجه به اولویت و شاخص های تعریف شده، همکاری های لازم را با شرکت های منتخب خواهد داشت.

براساس این گزارش، شرکت های فعال درحوزه پایش و تحلیل سهم بازاردراین نشست پیشنهادات و نظرات را ارائه دادند.

www news

آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 آبان 1397 05:26