Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

سه شنبه, 13 آذر 1397 08:33

سرگروه ملزومات مصرفی تخصصی اداره ملزومات پزشکی اعلام کرد: گزارش جلسه کمیته تخصصی ارتوپدی

بررسی ممنوعیت دو نمایندگی همزمان برای کالاهای ارتوپدی(حتی در صورت همرنک بودن) و نحوه اولویت بندی ایمپلنت های ارتوپدی در جلسه کمیته تخصصی ارتوپدی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، فاطمه بابایی سرگروه ملزومات مصرفی تخصصی اداره ملزومات پزشکی گفت: در راستای اهداف اداره کل تجهیزات پزشکی در تعامل و همفکری با اساتید هر حوزه، روز یکشنبه مورخ 97/08/27 جلسه کمیته تخصصی ارتوپدی تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه که به ریاست معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی و با حضور اساتید عضو کمیته و همچنین سرپرست و کارشناسان اداره ملزومات پزشکی برگزار گردید، در ابتدا در خصوص نحوه اولویت بندی ایمپلنت های ارتوپدی با اساتید محترم بحث و تبادل نظر گردید.

بابایی گفت: در کمیته تصمیماتی در خصوص ممنوعیت دو نمایندگی همزمان برای کالاهای ارتوپدی(حتی در صورت همرنک بودن)اتخاذ گردید و همچنین الزام دارا بودن FDA یا رجیستری برای واردات پروتزهای پرایمری زانو ولگن بازبینی شد و در مورد تغییراتی در رنکینگ شرکت های وارد کننده پروتزهای زانو و لگن، تصمیم گیری به عمل آمد.

وی در پایان افزود: کلیه پیشنهادات کمیته تخصصی ارتوپدی پس از طرح در کمیته فنی تجهیزات پزشکی و تصویب نهایی آن، در لیست الزامات گروههای کالایی مربوطه قرار گرفته و اطلاع رسانی خواهد شد.

www news

آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 آذر 1397 09:18