Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

قابل توجه اعضاء گرامی انجمن با توجه به برگزاری جلسات مشترک هیئت مدیره انجمن و مقامات و مسئولین محترم "صندوق نوآوری و شکوفایی" و نیز نظر به تهیه پیش نویس تفاهم نامه همکاری با صندوق، مقتضی است شرکت های دانش بنیان مشکلات، پیشنهادات و چالش های خود را (سرمایه در گردش، وام های پیشین اخذ شده و نحوه بازپرداخت ها، سایر یارانه ها و ...) در رابطه با صندوق و در حوزه دانش بنیان به صورت مکتوب حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1 خرداد ماه به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند. لازم به ذکر است تلاش برای حمایت از شرکت های غیر دانش بنیان نیز ادامه دارد و نتایج متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398 04:48

اطلاعیه شماره 116

مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن قابل توجه اعضاء محترم نظر به برگزاری مراسم روز ملی صنعت و معدن در تاریخ دهم تیرماه سال جاری و تجلیل از واحدهای تولیدی برتر صنعتی و معدنی در طی این مراسم، خواهشمند است واحدهای تولیدی واجد شرایط نسبت به تکمیل و ارسال فرم های پیوست حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 98/02/31 و تحویل آن به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مربوط اقدام نمایند.
شنبه, 28 ارديبهشت 1398 11:10

اطلاعیه شماره 115

امکان صادرات به عراق بدون اخذ استاندارد CE قابل توجه شرکت های عضو پیرو انعقاد تفاهم نامه اخیر فیمابین وزارت بهداشت کشورمان و کشور عراق، به اطلاع می رساند مطابق بند 4 تفاهم نامه مذکور، امکان صادرات به عراق علاوه بر شرکت هایی که CE دارند، برای شرکت هایی که CE ندارند اما بیش از 2 سال از فعالیت آن ها در ایران می گذرد(با بازدید هیئت منتخب وزارت بهداشت طرفین تفاهم نامه و تأیید ایشان که با هماهنگی تشکل ها انجام خواهد شد) نیز فراهم شده است. لذا از کلیه علاقه مندان به صادرات به عراق که تمایل به بازدید هیئت منتخب از مجموعه تولیدیشان دارند(چه شرکت هایی که CE دارند و چه آنهایی که ندارند) درخواست می گردد، جدول پیوست را تکمیل و حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 98/02/29 به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.
شنبه, 28 ارديبهشت 1398 03:40

اطلاعیه شماره 114

به استحضار می رساند، طبق مذاکرات صورت گرفته انجمن با ارگان های مرتبط از جمله هیأت امناء صرفه جویی ارزی و اداره کل تجهیزات پزشکی، برنامه ریزی برای تخصیص ارز دولتی به مواد اولیه،اجزاء و قطعات وارداتی از کشور چین در دست اقدام است. مقتضی است شرکت های مشمول، فرم ذیل را تکمیل و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.

عضو گرامی انجمن
با سلام و احترام
همانگونه که مستحضر هستید "نهمین دوره انتخابات هیأت نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران" روز شنبه مورخ 97/12/11 از ساعت 8 صبح لغایت 18 بعد از ظهر در محل هتل لاله برگزار می گردد.

صفحه1 از32