Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

 به اطلاع اعضاء گرامی کمیسیون صادرات می رساند، پیرو مذاکرات صورت گرفته با اداره صادرات، مقرر است ایران در "نمایشگاه هفته سلامت روسیه-مسکو مورخ 12 لغایت 16 آذر" پاویون داشته باشد. 

از اعضاء محترم انجمن دعوت بعمل می آورد، در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه (نوبت دوم) روز دوشنبه مورخ 97/08/14 سال جاری از ساعت 15، در سالن جلسات انجمن واقع در یوسف آباد، خیابان 64 (شهید آئینه وند) پلاک 10/1، واحد 12، طبقه 4، حضور بهم رسانید.

مدیریت محترم شرکت های عضو انجمن

قابل توجه شرکت های عضو انجمن؛


به اطلاع می رساند؛ دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای تکمیل اطلاعات شرکت‌ها و محصولات جهت ایجاد و توسعه همکاری‌های بین‌المللی در حال جمع‌آوری اطلاعات اولیه از شرکت‌ها و مراکز رشد می‌باشد، لذا خواهشمند است فرم خام پیوست را تکمیل کرده و بهمراه سایر اطلاعات و کاتالوگ‌های مربوطه، ایده‌های همکاری و حتی طرح‌های مشترک پیشنهادی خود به شکل دیجیتال، از طریق ارسال CD، فلش و ایمیل نیز برای مرکز ارسال نمایند. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره تلفن مستقیم 81454301-021 یا ایمیل N.Fallahian@gmail.com در ارتباط باشید. لازم به ذکر است مهلت ارسال اطلاعات حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 24 مهرماه 97  می باشد. 

از شرکت های محترم درخواست می شود، در صورت ارسال اطلاعات، رونوشت آن را نیز برای انجمن ارسال نمائید.

 

download icon فرم خام با فرمت pdf

 

download icon فرم خام با فرمت  word

حسب اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر الزام قانونی برای ثبت قیمت ها در سامانه 124.ir، به اطلاع می رساند، ضروری است کلیه بنگاه های اقتصادی که کالاهای آن ها ؛

صفحه1 از17