Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

دوشنبه, 07 اسفند 1396 12:40

با هدف ترویج کارآفرینی دانش بنیان / رویداد کارآفرینی «هم نت سالمندی» برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رویداد کارآفرینی هم نت سالمندی با محوریت کارآفرینی در زمینه های استارت آپ های آموزشی، هوشمندسازی، طراحی ابزار و تجهیزات پزشکی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، رویداد کارآفرینی هم نت سالمندی (همکاری، مشکل گشایی، نوآوری و توانمندسازی) با تمرکز روی مسائل و فرصت های سالمندان به منظور بستر سازی برای کارآفرینی دانش بنیان در زمینه های مختلف (از استارت آپ های آموزشی تا هوشمندسازی، طراحی ابزار و تجهیزات پزشکی) برای تسهیل زندگی و ارتقای سلامت سالمندان برگزار شد.
در این رویداد 70 ایده مختلف ارائه شد که در روند غربالگری ایده ها، 25 تیم کسب و کار پیرامون ایده های برگزیده شکل گرفت. این تیم ها طی سه روز حضور در رویداد، نسبت به پرورش ایده و بررسی جوانب اجرایی آن در تبدیل به یک کسب و کار تلاش کرده و با کمک تسهیلگران و مشاوران حاضر در هم نت، مدل خود را تکمیل کردند.
در طی برگزاری این رویداد، کارگاه های تفکر طراحی، اعتبارسنجی ایده ها، انواع نوآوری، انواع مدل های کسب و کار، کارگاه MVP و ارائه تأثیرگذار نیز برگزار شد.
همچنین در روز آخر برگزاری هم نت سالمندی، بعد از داوری ایده ها توسط گروه داوران از نظر شاخص های فنی و کسب و کار، تیم های برگزیده معرفی شدند.

www news

خواندن 386 دفعه