Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

دوشنبه, 04 تیر 1397 06:12

معرفی شرکت شرکت بین المللی مهندسی سیستم‌ها و اتوماسیون-ایریسا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به گزارش روابط عمومی انجمن به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت بین المللی مهندسی سیستم ها و اتوماسیون ( ایریسا) به اعضاء محترم معرفی می گردد. 
سوابق اجرایی
شرکت بین‌المللی مهندسی سیستم‌ها و اتوماسیون (ایریسا) – دارای بالاترین رتبه در بیشتر زمینه‌‌های فعالیت در رده ‌بندی شورای عالی انفورماتیک کشور و یکی از بزرگترین شرکت‌های مطرح در زمینه طراحی، پیاده‌سازی و اجرای سیستم‌های ERP سفارشی، اتوماسیون صنعتی و شبکه و زیر‌ساخت می‌باشد.
ایریسا در سال 1371 با سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، بین‌المللی مهندسی ایران (ایریتک) و شرکت‌های ایتالیایی ILVA و GTI فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر با بیش از 600 نفر متخصص در خدمت سازمان‌ها، صنایع و شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌باشد.
سوابق اجرایی: مأموریت این شرکت، ارائه مشاوره، طراحی و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی، اتوماسیون صنعتی، شبکه و زیر‌ساخت بر پایه فناوری‌های روز و به ‌منظور تأمین حداکثر خواسته و رضایت مشتریان می‌باشد.
زمینه‌های فعالیت:
- سیستم‌های اطلاعاتی جامع و یکپارچه
- سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، کنترل و ابزار دقیق
- شبکه و زیر‌ساخت
- خدمات مدیریتی و مشاوره‌ای
- خدمات آموزشی
به ‌منظور دستیابی به اهداف کیفی، کلیه سطوح کارشناسی و مدیریتی شرکت در حوزه مسئولیت‌ها و فعالیت‌های خود به‌طور یکسان مسئول رعایت معیار‌های مدون و مصوب شرکت و ارتقاء و بهبود مستمر روش‌های عملیاتی جهت ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و تأمین رضایت کاربران می‌باشد.در این راستا در زمینه فعالیت‌های خود موفق به کسب گواهینامه‌های زیر شده است.
- تضمین کیفیت ISO9001 94 در سال 1376
- مدیریت کیفیت ISO9001:2000 در سال 1383
- مدیریت کیفیت ISO9001:2000 + TickIT به عنوان اولین مورد در ایران از شرکت معتبر DNV
ایریسا همراه با گسترش سازمانی و افزایش پروژه‌های در دست اجرا، به‌منظور تسهیل و برقراری ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات به سازمان‌های طرف قرارداد، اقدام به تأسیس دفاتری در تهران و اهواز علاوه بر سازمان مرکزی خود در اصفهان نموده ‌است.
خواندن 236 دفعه